Veľmi pekný a praktický do ner...
Veľmi pekný a praktický do nerivetivého počasia
- Warmte
- Waterdichtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Veľmi pekný a praktický do nerivetivého počasia
Výborná, teplá a farebné krásna kombinéza do zimy.
Skvelá kombinéza najmä svojou veľkosťou. Praktická, nie je úzka, krásny dizajn.
Bella calda misura perfetta
Perfect ! My boys love it !
kvalita,cena zodpovedajúca produktu
Très belle combinaison, confortable et chaude
J’adore le design fait maintenant 4 ans que mon garçons portent les habit neige décathlon et il ne veux plus aucune marque sauf celui la
It’s very high quality, comfortable and cute at the same time. I sized up by one size to make it fit until the end of winter.
Ancora da ritirare, ma ne avevo acquistato un altro ed era perfetto