protège très bien pour rouler ...
protège très bien pour rouler dans la neige
- Warmte
- Waterdichtheid
- Zakken
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
protège très bien pour rouler dans la neige
Ürün sıcak tutuyor.Bir cebinin olması kullanırken büyük avantaj.Su geçirmemesi de artı bir özellik.Renkleri çok güzel ve modern.
ürün güzel asla üşüme ıslanma olmadı
facile à mettre, tient chaud puis poche forfait bras gauche
ciepły i wygodny, córka zadowolona
Super cieply kombinezon polecam
Muito bom
Pentru băiatul meu de 11 ani, salopeta este foarte bună! A fost testată la săniuș, iar așteptările noastre au primit confirmare: suficient de călduroasă, materialul impermeabil (nu a intrat nicio picătură de apă sau vreun fulg de zăpadă), iar îmbrăcarea și dezbrăcarea se realizează repede. În concluzie, sunt foarte mulțumită!
top 👍
Oczekiwałam lepszej jakości materiału. Kombinezon jest cienki, słabo trzyma ciepło. Nie polecam.