Jakość wykonania tragiczna, po...
Jakość wykonania tragiczna, po 3 dniach jazdy buty są w gorszym stanie niż moje stare Salomony które używałam przez 10 lat. Boję się co z nimi będzie po kilku wyjazdach na narty, pewnie wyrzucę do kosza bo będą tak zniszczone i brzydkie. Z tym że zawsze bardzo delikatnie używam butów. Takich butów nie można sprzedawać. Już nie mówiąc o stosunku
- Anatomisch ontwerp
- Flexibiliteit
- Pascomfort
- Prijs-kwaliteitverhouding

