Fajny śpiwór, zajmuje mało mie...
Fajny śpiwór, zajmuje mało miejsca
- Optimale temperatuur
- Gewicht
- Slaapkwaliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Fajny śpiwór, zajmuje mało miejsca
Fiable, simple sauf pour le pliage pour un enfant de 11ans mais pas si terrible à réaliser, un bon produit
Leggero e compatto. Consigliato per il range di temperatura indicato.
Parfait pour insérer dans un bagage limité de randonnée. Respire bien.
Jsem se zbožím velice spokojen, zboží je kvalitní a vzhledově pěkné. Cena je taky dobrá. V prodejně se mi taky dobře nakupovalo.
Fin et chaud
Good but not for -0°
Thankyou for decathlon