Lekki i kompaktowy. Daje radę ...
Lekki i kompaktowy. Daje radę w temperaturze do 5 stopni Celsjusza przy spaniu w bieliźnie termoaktywnej.
- Optimale temperatuur
- Eenvoudig mee te nemen
- Slaapkwaliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Lekki i kompaktowy. Daje radę w temperaturze do 5 stopni Celsjusza przy spaniu w bieliźnie termoaktywnej.
極輕又保暖,觸感極佳,方便收納好攜帶,在家棉被不夠蓋、旅行想蓋熟悉的寢具都可以用!
Acheté pour ma petite fille qui est scout encore un bon produit vendu par décathlon
Lekki, ciepły i zajmuje mało miejsca po spakowani i kompresji. Z pewnością zakupie kolejny z myślą o wiosennych wyprawach.
OK
Świetny, lekki śpiwór,vzajmujacy bardzo mało miejsca. Śpi się w nim komfortowo.
Leve, confortável, bem construído, mas com classificação de temperatura errada. 15° seria mais correto
Nie za cieply nie za zimny, w sam raz na wiosna-jesien. Polecam za ta cenw bez konkurencji
Avrei preferito pagarlo qualcosa meno, per il resto sacco perfetto per la temperatura indicata, estate e bassa quota in autunno/inverno
Veramente compatto e leggero