Mój syn jest bardzo zadowolony...
Mój syn jest bardzo zadowolony z kurtki. To już druga. Wyrósł z poprzedniej, a ta jest nadal w bardzo dobrym stanie. Jest trochę za gorąca jak na nasz klimat.
- Warmte
- Winddicht
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

