Moje drugie getry z tego model...
Moje drugie getry z tego modelu. Pierwsze dość szybko się przetarły na dużym palcu, bo po kilku wyjściach na piłkę. Ciężko powiedzieć od czego, bo paznokcie miałem zawsze przycięte, a "z czuba" nie strzelam. No ale krój, jak i kolor mają fajny więc dałem im drugą szansę i jak na razie dobrze się spisują. (Około miesiąca użytkowania - 3/4x
- Vochtregulatie
- Stabiliteit
- Anatomisch ontwerp
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

