Świetny kostium, dziwna rozmiarówka
Kostium świetnie przylega, bardzo dobrze podkreśla figurę, jest wygodny, nie ociera, nie prześwituje. Pływa się w nim bardzo dobrze. Jedyne, na co mogę zwrócić uwagę to rozmiarówka - najczęściej noszę rozmiar 40, w tym przypadku dopiero rozmiar 44 okazał się dobrze dopasowany. Zatem poza tą jedną rzeczą uznaję kostium za naprawdę fajny i jak
- Chloorbestendig
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Bewegingsvrijheid
- Dekking

