Bardzo dobre okulary, to już m...
Bardzo dobre okulary, to już moja kolejna para
- Zonbescherming
- Anti-condens
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo dobre okulary, to już moja kolejna para
Używam w samochodzie wieczorem i w nocy. I przy słabej widoczności. Nieźle działają. Są wygodne
éclairci bien mais manque un peu de confort
idealne na przejażdżkę w pochmurne dni
Good design quality product ( re purchase expected )
Quand les soleils est pas très fort. Il ne cache pas complètement du soleil, mais il protège vos yeux de ses rayons
Excelente adquisición!!! Le felicito por este producto
F/P ürünü
Super Preis Leistung Verhältnisse
Bisiklet kullanırken veya iş gözlüğü olarsk on numara