Bardzo ję lubię, ponieważ są p...
Bardzo ję lubię, ponieważ są ponadczasowe, świetnie przylegają do twarzy i dają świetną ochronę. Niestety mają krótki żywot. 😉 Są bardzo delikatne.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo ję lubię, ponieważ są ponadczasowe, świetnie przylegają do twarzy i dają świetną ochronę. Niestety mają krótki żywot. 😉 Są bardzo delikatne.
Okulary używam do jazdy na motocyklu i skuterze.
Dla mnie bardzo dobre.
Rekomenduoju
Works as described. flawless protection from nighttime light. Driving becomes easy.
Nopirku meitai velobraukšanai - ideālas mežos, uzlabo redzamību. Arī saulanā laikā nedaudz tomēr ko dod un saule tā nežilbina.
Skvělé brýle na kolo, fungují i při přechodech že slunce do stínu, např. při vjezdu do lesa je nemusíte sundávat. Chrání proti hmyzu a větru. Sedí, nemlží se, vypadají dobře.
ok spełniają swoją funkcję
Very bad quality 😔
Les verres jaunes sont top en forêt pour bien voir les racines :)
Esti kerékpározáshoz, autó vezetéshez is kiváló