Najbolji ranac koji sam imala ikada❤️
Ljudi, kupila sam ga pre tri godine i od tad je sa mnom svuda!!! Nosila sam ga po celom svetu s nosam ga i ovako :) Smrti nema! Ni jedan konac se pojavio nije! Svasta moze da mi stane a lako se odrzava❤️❤️❤️❤️
Samo ne znam koji deo je za obucu? To nisam stavljala :)
- Vermogen
- Meerdere vakken
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
