Polecam
Torba jest lekka, bardzo pojemna, można ją zwinąć i spakować w kieszeń, więc zajmuje mało miejsca w szafie. Używana jest pewnie od ok. 1,5 roku i trzyma się bardzo dobrze :)
- Meerdere vakken
- Vermogen
- Compactheid
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Torba jest lekka, bardzo pojemna, można ją zwinąć i spakować w kieszeń, więc zajmuje mało miejsca w szafie. Używana jest pewnie od ok. 1,5 roku i trzyma się bardzo dobrze :)
Parfait
Sac parfait pour le chalet
Bonjour Frédéric,
Merci pour votre avis,
Belle Journée
Pierre
Leader Service Client Quebec
#decathlonsaintefoy
Es una bolsa en la que cabe todo....muy buena
Design et taille parfait.
Bon rapport qualité prix
Enorme volume de rangement
J'ai choisi ce sac pour ma pratique de l'escrime. Ma tenue rentre bien dedans, j'apprécie les rangements annexes.
Eccellente
Sac pratique et très fonctionnel