fajne wygodne . ladny obraz
fajne wygodne . ladny obraz
- Zonbescherming
- Dekking
- Lichtgewicht
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
fajne wygodne . ladny obraz
Ottimo rapporto qualità prezzo.
super. polecam. fajnie leżą. nosek jest spoko. używam do biegania oraz do jazdy na rowerze :-)
Very lightweight and good sun protection
Hält sehr gut. Tragegefühl, als ob man keine Brille auf hätte.
Już po dwóch jazdach, są mega. Idealnie chronią oczy w trakcie jazdy, nie tylko przes słońcem. Są lekkie i bardzi wygodne.
Bon qualité, confortable mais un cher.
Lunettes très agréables à porter et très légères. Bonne protection
Très bien
POLECAM