Lekkie i dobrze trzymają się n...
Lekkie i dobrze trzymają się na twarzy, świetnie chronią przed słońcem i wiatrem nawet przy szybkiej jeździe. Mega dobry stosunek ceny do jakości.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Lekkie i dobrze trzymają się na twarzy, świetnie chronią przed słońcem i wiatrem nawet przy szybkiej jeździe. Mega dobry stosunek ceny do jakości.
Bardzo fajne i wygodne okulary. Polecam!
J’adore
Tiennent bien sûr le nez, confortables et efficaces.
Excellent, tiennent bien, légères et bonne protection à 180°
Bardzo dobre okulary w niskiej cenie
Mauvais état cassee au bout d une semaine
Top
Molto leggeri, resistenti, ottima copertura dal sole e dal vento.