Jó
Jó, már a sokadikat veszem, de néha rossz a szabás, mert mosás után eltekeredik.
- Zachtheid
- Stevigheid
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Jó, már a sokadikat veszem, de néha rossz a szabás, mert mosás után eltekeredik.
Kedves Beáta!
Köszönjük szépen, hogy időt szakítottál arra, hogy értékelted termékünket. Örömmel értesültünk arról, hogy igényeidnek megfelelő termékkel tudtunk szolgálni számodra.
Bízunk abban, hogy továbbra is vásárlóink körében…
Nagyon tetszik.
Kedves Andrea!
Köszönjük szépen, hogy időt szakítottál arra, hogy értékelted termékünket.
Bízunk abban, hogy továbbra is vásárlóink körében üdvözölhetünk.
Sportos üdvözlettel:
Bulejsza Judit
Országos Open Voice Moderátor
Nagyon tetszik.
Kedves Andrea!
Köszönjük szépen, hogy értékelted termékünket és, boldogok vagyunk, hogy bevált számodra a termék.
Kellemes napot kívánunk.
Sportos üdvözlettel:
Bulejsza Judit
Országos Open Voice Moderátor
Excelente
Buenisima
Años confiando en ellas
Très déçu de la qualité du tissu qui se déforme après un seul lavage à 30°.
Très bon
Parfait
Parfait