Maga a minta és az anyaga remek.
A kötéllel van csak bajom, mivel az egy rideg előcsomózott szörnyeteg, ami rengeteg feleleges helyet elfoglal. Inkább egy vékonyabb puhább kötelet rakok mellé, ami kopás és UV álló, hogy se a fakéreg, se a nap ne tehesse tönkre. Hasznosabb lenne ha ilyen kötéllel árulnák inkább egy kis útmutatóval, hogy kell csomózni...
- Slaapkwaliteit
- Stevigheid
- Veelzijdigheid

