Z butów jestem zadowolony. Szy...
Z butów jestem zadowolony. Szybko je rozchodziłem, są całkiem wygodne. Testowałem je na śniegu, mokrej trawie - stopa sucha. Jedyny minus to taki że mega ślizgają się na mokrych kamieniach i lekko oblodzonym chodniku.
- Bestand tegen wild
- Waterdichtheid
- Voetondersteuning
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

