Niestety buty mają poważną wad...
Niestety buty mają poważną wadę, w moim przypadku w prawym bucie język tworzył wałek, który strasznie uciskał w okolicach kostki przez co nie dało się komfortowo chodzić. kilku kilometrowy marsz to katorga. Przetestowałem dwa egzemplarze, może wadliw partia, może miałem pecha. Na szczęście nie było problemu ze zwrotem.

