Pasek po wielokrotnym używaniu...
Pasek po wielokrotnym używaniu lub przy mocnym obciążeniu ręką podczas biegania urywa się/wychodzi w miejscu niebieskiego elementu. Da się to naprawić/wcisnąć na siłę, ale najlepiej wymienić na nowy produkt, a także mieć przy sobie zapas podczas biegówkowania. Taki widać urok tego produktu. Ogólnie fajnie się w tym biega i ciekawe rozwiązanie. Możn
- Ergonomische greep
- Veelzijdigheid
- Anatomisch ontwerp
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

