elastyczny materiał. ladnie si...
elastyczny materiał. ladnie się układa. ja wolałam luźniejsza więc wzięłam L a jak ktoś woli bardzo blisko ciała to polecam M. normalnie noszę M/L
- Rekbaar
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
elastyczny materiał. ladnie się układa. ja wolałam luźniejsza więc wzięłam L a jak ktoś woli bardzo blisko ciała to polecam M. normalnie noszę M/L
Ładna i bardzo wygodna.
Es muy bonita, la uso incluso con vaqueros o cualquier pantalón.
Lepe barve, kvalitetan bombaž, lep prilega, mehka in udobna.
Jolie marinière à l'excellent rapport qualité-prix.
agréable au toucher
Stylé et confortable