Confortável
Eu uso no dia a dia, tem um bom caimento e é bem confortável, ideal para atividades rotineiras e leves.
- Rekbaar
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Eu uso no dia a dia, tem um bom caimento e é bem confortável, ideal para atividades rotineiras e leves.
Ottima t shirt ad un prezzo economico
Ottimo
Ottimo
Ottimo
Bien et agréable
Très beaux t-shirt
très bon produit facile à entretenir
Párom használja. Kicsit rövid a szabása, aki mozgás közben látszódik/érződik, de ezt leszámítva nagyon jó
Camiseta ajustada queda muy bien recomendable