Jestem bardzo zawiedziony jako...
Jestem bardzo zawiedziony jakością nowej partii koszulek. Jako stały klient kilkukrotnie kupowałem już te koszulki i popieram że były super. Zeszłoroczny model dalej był ok - snieznobialy, o wysokiej gramaturze, wyprodukowany w Egipcie. Koszulka zakupiona 23.05.2026 wyprodukowana w Indiach: material dużo cieńszy, od razu bardziej się gniecie, kolor
- Prijs-kwaliteitverhouding

