Bun
Bun
- Rekbaar
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bun
i order this t shirt in march 2026but the delivered product was manufactured of 2024.I was dissapointed by this behaviour of decathlon
ekstra
Θα το ξαναπάρω σίγουρα!
Les ayant acheté à plusieurs reprises, la qualité est de moins en moins bien, trois aux coutures ou celles ci pas droites…
Kényelmes póló, talán mosás után kicsit változott a mérete de nem számottevő. Én L-es slim méretet vettem M-es normál mérethez. Tetszik hogy nincs rajta közvetlen logo így bármikor hordható. Újra vásárolnám.
Kényelmes, akár hétköznapi viseletet is alkalmas. Kétszer hordtam eddig, valószínű venni fogok még egyet. Én L-es slim méretet vettem normál M-es ként hordva.
Un material estupendo.
Świetna koszulka. Nic się nie dzieje podczas prania . Jest bardzo mięciutka i wygodna
níquel