Świetny namiot, bardzo innowac...
Świetny namiot, bardzo innowacyjny sposób rozkładania, który nie ma głównego problemu który mają inne namioty pop up, czyli to że ciężko się je składa, jedyne co bym poprawił to wentylację oraz mógłby być większy, bo na dwie osoby jest dosyć mały, ale na szczęście będę spał sam
- Makkelijk te (de)monteren
- Vermogen
- Eenvoudig mee te nemen
- Prijs-kwaliteitverhouding

