Très confortable
Utiliser à 7° en extérieur,16° à l' intérieur , hyper facile en montage et démontage
- Makkelijk te (de)monteren
- Vermogen
- Eenvoudig mee te nemen
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Utiliser à 7° en extérieur,16° à l' intérieur , hyper facile en montage et démontage
szybko się rozkłada, bardzo łatwo składa, jednak złożenie do takiej formy jak na półce w sklepie jest niewykonalne. polecam wymienić sobie troki zamków na jakieś inne zamiast sznurków oraz można sobie przerobić rzepy przy wejściu na napy magnetyczne. gdybym miał powiedzieć o idealnej opcji to mogły ważyć odrobinę mniej i mieć też jakiś pasek po
super wygodne rozkładanie. stabilna konstrukcja. dla mnie ogromny przeskok jakościowy względem szybko rozkładanych namiotów poprzedniej generacji (tych składanych w okrąg). jest również bardziej poręczny po złożeniu niż "okrągłe" poprzedniki.
C'est vraiment dommage d'avoir un système aussi bien pensé et gâcher avec une fabrication générale bien trop fragile, des matériaux qu'on ose toucher la toile de peur de la déchirer, le sol notamment trop fin, et toute la mécanique du système près à casser au moindre faux mouvement.
Parfait pour une personne, un peu juste pour deux, mais possible. Un atout le petit auvent de chaque coté et l'entrée/sortie des deux côtés. On peut aller faire pipi sans déranger l'autre (lol). Le système est plus aisé que les "2 secondes" et le sac plus facile à stocker. Pas très adaptée à qui cherche du light et peu encombrant.
Rozkładanie i składanie tego niotu jest poprostu rewelacyjne. Podczas wyprawy motocyklowej po Korsyce sprawdził sie idealnie, codzienne składanie o rozkładanie namiotu wreszcie nie jest uciaiwe. W czasie kiedy moi koledzy walczyli rozkładając swoje namioty, mój wigwam już rozstawiony stał i piłem piwo. Szczerze polecam szczególnie motocyklistom.
Tenda davvero veloce da aprire e da chiudere; molto scura e isolata all'interno.
Enfin une tente facile à déplier, mais surtout a replier...un vrai bonheur.
Bien