Wygodne i ciepłe legginsy, kol...
Wygodne i ciepłe legginsy, koleżanka zadowolona
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Wygodne i ciepłe legginsy, koleżanka zadowolona
Wygodne miłe w dotyku, z zewnątrz jak i wewnątrz , cieplutkie.
Wszystko ok
Wszystko ok
pantalón interior calentito, para ir a la nieve y paseos de montaña
Bom produto
Spokojnosť, teplé a pohodlné.
Boas para o inverno rigoroso
Používám na chladnější dny -turistika, běh
Çok rahat kullanışlı tam bedeninizi alın sıcak tutuyor ve terletmiyor yumuşacık bir yapısı var