Poměr cena/výkon je fajn
Určitě budou i lepší termo kalhoty, ale v zimě hřejí a pro rychle rostoucí dítě dobrý poměr cena/výkon.
- Warmte
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Určitě budou i lepší termo kalhoty, ale v zimě hřejí a pro rychle rostoucí dítě dobrý poměr cena/výkon.
Ļoti siltas
w tej cenie super. ciepłe i wygodne. uwaga na rozmiar. syn 9 lat, 140 cm, 38 kg wygodny rozmiar - 14lat
ottimo prodotto non solo per lo sci ma anche per altre attività al freddo
Wygodne i ciepłe
Perfecto todos
se glisse parfaitement bien sous une combinaison de ski ou un pantalon
C'est chaud
Comodo e caldo
Comodi e caldi