Très bon produit.
Très bon produit. C’est la deuxième fois que je l’achète. Je le recommande ! Étanchéité parfaite.
- Isothermisch
- Gemakkelijk in gebruik
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Très bon produit. C’est la deuxième fois que je l’achète. Je le recommande ! Étanchéité parfaite.
Hele fijne fles! antilek en water blijft koel
Termos wytrzymały, na upadki jak i na utratę ciepła.
Es perfecta aunque un poco pesada. Igualmente yo habría preferido una medida intermedia entre esta y la de 1L
Borraccia davvero ottima, tiene per tantissimo tempo la temperatura e non puzza!
Aguenta o café quente durante horas. Muito bom.
To jest mój już 4 termos który kupiłam:) najpierw kupiłam sobie, to zaczął mąż mi go używać, to kupiłam mężowi, to córka zaczęła mi używać, to kupiłam córce, a potem mąż swój gdzieś zostawił i kupiłam mu drugi. Tak wiec to chyba mówi samo za siebie że warto kupić... Generalnie bardzo poręczny i długo trzyma ciepło, dla mnie aż nawet za długo, tzn.