Simple et efficace
Elle fait son job, pas d'odeur, assez petite pour la ranger. Le système de verrouillage est bien.
- Gemakkelijk in gebruik
- Stevigheid
- Isothermisch
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Elle fait son job, pas d'odeur, assez petite pour la ranger. Le système de verrouillage est bien.
conserva fresca la bebida durante toda la ruta de MTB. Es perfecta para la bicicleta. una pena que la de un litro no se adapte al portabidon. Terminaré comprando otra de un litro, para llevar en la mochila.
整体不错
Je ne recommande pas ce produit.
Le bouton de coince, et est très difficile à ouvrir. Il vaut mieux ne pas avoir soif pendant son cours de gym !
Fajny termos , sprawdza się w użytku codziennym, dwa sezony zimowe do szkoły dla dzieci . Trzyma ciepło ok. 14h a nawet dłużej o ile nalejemy sama wrzątek. Nie przecieka, uszczelki trzymają mimo że myte w zmywarce , nic się złego nie dzieje. Polecam.
Ottima
保温一级棒
Bardzo dobry i praktyczny bidon termiczny. Dobrze trzyma temperaturę, ładny wygląd, szczelny. Używany i podczas wycieczek i zimą do szkoły.
Ottimo prodotto, acquistato per un bambino.
Super