Termos turystyczny
Bardzo dobre wykonanie, to co najbardziej mnie zaskoczyło trzyma bardzo długo ciepło. Kawę robię do pracy ok. 7 rano a o 15 jest jeszcze gorąca:)
- Isothermisch
- Gemakkelijk in gebruik
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

