Tvoří se žmolky, po vyprání se...
Tvoří se žmolky, po vyprání se trochu srazilo.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Tvoří se žmolky, po vyprání se trochu srazilo.
bonne aération et entretien facile
résistance aux lavages fréquents. bonne matière
To już lenny mój zakup Super
Kupione dla syna, bardzo zadowolony
Muito bom
Koszulka ciepła, przyjemny materiał, jednak szwy przy karku są drażniące dla dziecka które ma nadwrażliwość sensoryczną.
Świetne termo. Ćwiczę w nim na dworze i nie pocę się jakoś bardzo a jest naprawdę ciepłe
Odlican proizvod.
Odlican proizvod.