Bardzo ładna ale jak dla mnie ...
Bardzo ładna ale jak dla mnie za krótka. Podwijała się podczas jazdy
- Warmte
- Vochtregulatie
- Bewegingsvrijheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo ładna ale jak dla mnie za krótka. Podwijała się podczas jazdy
Tricko ma velmi pekny dizajn, kvalitne usite a poskytuje teplo pocas aktivity. Je potrebna dalsia vrstva pocas chladnejsich dni.
Conforme aux attentes
Après seulement 3 jours en Laponie avec une activité tranquille, une veste complémentaire wed’ze sur la thermique, celui-ci a bouloché trop rapidement! Déçu de la qualité !
Look très sympa
Design au top et plutôt chaud
Me ha gustado bastante. Lo he usado durante unas 7 horas seguidas esquiando estando a -3 a 3Cº y sí que mantiene el calor corporal.
perfecto
Parfait bonne taille
Príjemný materiál.