Nemám co vytknout.
Nemám co vytknout.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Nemám co vytknout.
pratique et chaud
Dobra jakość za przystępną cenę. Córka zadowolona, wykorzystuje na wyjazdach harcerskich i do jazdy konnej. To już kolejny zakup takiej samej koszulki
Hermosa térmica, muy bonita y súper abrigada. La recomiendo muchísimo.
Un bon produit technique et jolie à porter
Super produit
En dessous un manteau de ski suffit amplement à garder la chaleur. Remplace le thermique et le polaire en une seule couche
Bien confortable
Utilisée pour faire du ski de fond. Chaude et confortable.
Parfait