Super cómodo, muy ligero y tra...
Super cómodo, muy ligero y transpirable. Ideal para verano, aunque yo uso prácticamente todo él año.
- Zakken
- Lichtgewicht
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Super cómodo, muy ligero y transpirable. Ideal para verano, aunque yo uso prácticamente todo él año.
Naprawdę fajne spodenki, jest przestrzeń na żel, softflask, telefon, klucze. Przydają się na akcenty i nieco dłuższe wybiegania, kiedy jest potrzeba wziąć coś więcej. Lekko przeszkadza mi jedynie to, że sznurki z przodu wpadają do przedniej kieszeni odciąganej i czasem zawadzają o flaska
Confortable
Évite les frottements
Bon rapport qualité prix
najlepsze spodenki do biegania jakie mam..kieszonki super przemyślane, zmieszczą sie żele, nawet telefon wchodzi do zapinanej.
Bardzo wygodne, fajny pas z kieszeniami, polecam zdecydowanie.
Produkt bardzo dobrej jakości . Polecam.
excelente short, muy respirable y ligero, además que en la cintura se pueden guardar una gran cantidad de objetos o geles, recomendado
texture très très agréable, léger et pratique avec toutes ses poches. C'est une seconde peau.
Short au top ! très agréable à porter Je recommande
Le point à améliorer c'est le slip intérieur. Trop lâche et trop fragile.