Mooie stoeltjes passen in de f...
Mooie stoeltjes passen in de fietstas.
Zitten heerlijk.
- Comfort
- Compactheid
- Makkelijk te openen en sluiten
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Mooie stoeltjes passen in de fietstas.
Zitten heerlijk.
ราคาไม่แรง นั่งสบายมาก
很实用,
bardzo fajne lekkie i kompaktowe krzeslo
Krzesełko lekkie i wygodne. Dokupiłam podkładkę żeby się nie zapadać w piasku i jest prawie idealnie. Brakuje mi w nim jakiegoś uchwytu za który można by złapać przy naciąganiu ostatniego rogu siedzenia. Ciężko mi to idzie szczególnie kiedy zmarzną ręce.
Silla, cómoda y ligera lo único es que cuesta un poco de montar cuando encajas un lado, el otro no consigues encajarlo