A termék szuper. Könnyű, kénye...
A termék szuper. Könnyű, kényelmes, szellős. Méretezése: vékony testalkatú vagyok, és a legkisebb méret épp jó volt futó-pólóra. Kabátra nem tudom, hogy fel tudnám-e venni, szóval szerintem inkább a méretskála alját jelenti a méretezés. Ha két méret között vagy, biztos, hogy a nagyobbat javaslom. Én végül derékövre cseréltem a terméket, mert nemcsa
- Gewicht
- Stabiliteit
- Draagcomfort
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

