Bon produit taille bien et ne ...
Bon produit taille bien et ne tiens pas chaud
- Bestand tegen wild
- Bewegingsvrijheid
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bon produit taille bien et ne tiens pas chaud
je me suis un peu emballé car j'suis entre deux tailles j'aurai pas du faire cet achat
弹力好,比较专业,美观
弹力很好,比较专业,美观
Rapport qualité prix imbattable , résistance à voir dans le temps
Article conforme Confortable , doux
przyjemny materiał, z dziurkami od wewnętrznej strony ud. mając rozmiar 38/40 wybrałam M - nie opina, mieści się jeszcze pod spód "pampers"
Spodenki przewiewne, dobrze odprowadzające wilgoć, szybkoschnące. Idealne jako nawierzchniowe na spodenki rowerowe z wkładką amortyzującą
Spodenki jak za tą cenę bardzo spoko. Jedynie do czego można się przyczepić to trochę wąskie nogawki.
Concernant la résistance je n'ai pas pu encore le constater.