Piuttosto stabile, un po' cost...
Piuttosto stabile, un po' costoso considerando che non include il portaborraccia
- Makkelijk te (de)monteren
- Compatibiliteit
- Stabiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Piuttosto stabile, un po' costoso considerando che non include il portaborraccia
Très pratique
pour compléter mes attaches
muito bom produto para quem necessita de levar o 2º bidon.
Idéal pour delavee le bidon sur mon VTT et ne plus me gêner. Pas cher et vite installé.
Si installa con estrema facilità su qualsiasi tipo di telaio di bicicletta. Adatto a forme diverse dei tubi del telaio. Prezzo ragionevole se dimostrerà nel tempo la necessaria stabilità.
Correct
Va bien
bon maintien du porte bidon; sangles un peu grandes pour mon vélo, mais c'est un détail. bien conçu.
Ogólnie zaczep spełnia swoją funkcję i stabilnie trzyma się na ramie. Minusem są dołączone śruby mocujące – zamiast standardowego wkręcania, można je wcisnąć w otwory gwintowane, co powoduje ruchomość mocowania i nie zapewnia odpowiedniego montażu. Niestety musiałam dokupić osobno dedykowane śruby do uchwytu na bidon, aby całość była solidnie