Kupiłem już trzeci raz, ale ty...
Kupiłem już trzeci raz, ale tym razem dostałem nieodpowiednią opisu i nie odpowiednią wizualnie koszulę, było to niby podrobione(logo nie olivian a decathlon) logo bylo na plecach co dla mnie jest trochę dziwne, a etykieta byla wszyta z przodu. Pozdrawiam

