wygodne ,lekkie
wygodne ,lekkie
- Bewegingsvrijheid
- Warmte
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
wygodne ,lekkie
son muy comodos y calentitos. suelen ser muy apretados, suelo usar M y cndo me los probé parecia unas mallas de running. Me cogí una talla mas y todo perfecto.
top
جيد جدا لممارسة رياضة خاصة المشيء والجري
Jestem z nich bardzo zadowlony, trzeba mieć tylko na uwadze to że bardzo przylegają do ciała. Ze względu na dużą ilość elastanu to nie problem dla mnie ale co kto lubi.
Super!
Bon
Akurat mąż kupił na trekking i na jazdę na rowerze ,bardzo zadowolony