Polecam bramka bardzo fajna
Polecam bramka bardzo fajna
- Bestand tegen impacts
- Stabiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Polecam bramka bardzo fajna
bardzo dobry stosunek ceny do jakości , solidnie wykonana , sprawdza się na ogrodzie. Montaż łatwy - dołączona instrukcja, elementy są ponumerowane. Zwróć uwagę przy zakładaniu siatki - są niebieskie znaczniki/tasiemki. Bramka jest lekka ale stabilna- wyposażona w 4 śledzie do zakotwiczenia w ziemi.
bramka sprawdza nam sie jam narazie super. Rozmiar idealny, syn zadowolony.
niezawodna bramka nie rdzewieje, bardzo stabilna. Jest super
👍👍
Très bon produit facile à monter
Super rezistenta
Vraiment top les enfants adorent
Il ne passe pas l hiver dehors
Had these type of goals from Decathlon for approx 7 years now. I think the change in design has made it more sturdy (Previous ones dipped in middle of crossbar) BUT….the net is constantly coming away at the rear of the goal, every use we have to slit the net back into the ‘grips’ but within a few shots, they’re working their way loose again.
Mon fils me dit qu'il est bien et mieux que l encien modèle mais il bouge beaucoup, avec la barre du milieu de l encien model en plus sa aurait été plus stable je pense,les vis Trop fragile j ai usé le pas de vis obligé de bricoler pour le remplacer, même serré a fond les barres sur le côté en bouge encore,a voir avec le temps mais je m attendais