Bardzo fajne spodenki. Super p...
Bardzo fajne spodenki. Super przyjemne dla ciała, nie krępujące ruchów, synek zadowolony.
- Bewegingsvrijheid
- Vochtregulatie
- Stabiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo fajne spodenki. Super przyjemne dla ciała, nie krępujące ruchów, synek zadowolony.
Mio figlio adora i pantaloni!
Molt còmodes. El tenim en diferents colors i molt bé
Comodos
Sper bien
Muito bons
dobre, tanie, wygodne spodenki do ćwiczeń i biegania. mogliby prpdukować z ciut węższymi i dłuższymi nogawkami, dla szczupłych dzieci
Fajne czarne spodenki
good fit. light and breathable
Super