Bom produto
Bom produto
- Nauwkeurigheid
- Kracht
- Stabiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bom produto
Fonctionne très bien
Wyjadacz. Pompuje szosę i nie mam absolutnie żadnego wrażenia, jakby coś miało zaraz strzelić lub pęknąć. Tak było w przypadku pompki z dyskontu za 39.99pln. Poczucie wytrzymałości ma dla mnie pierwszorzędne znaczenie. Wygląd też super,.ale to nie o to tu chodzi.
Très bonne pompe, puissante et qui permet facilement d'ajuster la pression de ses pneus
Imprescindible para MTB y controlar la presión correcta de la ruedas. El rango del manómetro debería de ser de 5 bar como mucho.
Gute Pumpleistung, guter Dichter Anschluss, wenn die Kolbenstange geölt wird auch leise im Gebrauch.