Efectivos
Cumplieron su cometido y con buena relación calidad/precio.
- Warmte
- Gemakkelijk in gebruik
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Cumplieron su cometido y con buena relación calidad/precio.
Muy efectivos
Pas satisfaite, n est pas ressenti de chaleur
C'est bien
świetne, trzymały ciepło dłużej niż deklaruje producent👏
stopy nie marzną (ani w butach narciarskich, ani w traperach zimowych); ogrzewacze do stóp spełniły swoją funkcję - dają komfortowe ciepło przez kilka godzin przebywania na mrozie (ponad -10stC);
So the only problem was that they did an excellent job. Nearly felt like it was burning me. Tested at -15 C to -20 C degrees. The only problem was when I attached it to my layers of sock and had to sit inside a car before I was exposed to the cold. Make sure to use it immediately before stepping out into the cold. The adhesives was not so great.