Kupiona na trening po tym jak ...
Kupiona na trening po tym jak piłka w rozmiarze 3 się rozszczelniła po 2 tygodniach gry. Ta, użytkowana przez ok 2h dziennie przez 2 tygodnie również się rozszczelniła, sflaczała i nadaje do wyrzucenia. Nie polecam linii tych miękkich piłek, chyba że ktoś chce wyrzucać pieniądze w błoto. Takiego dziadostwa w Decathlonie to jeszcze nie widziałem.
- Zachtheid
- Gewicht
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

