Avaliação
Parecem me muito confortáveis e são bonitos.
- Demping
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Stabiliteit
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Parecem me muito confortáveis e são bonitos.
Buty do siatkówki asics oceniam na bardzo dobre
Dzień dobry,
bardzo dziękujemy za opinię i bardzo się cieszymy, że nasz produkt spełnia oczekiwania. Mamy nadzieję, że kolejna wizyta w naszym sklepie będzie równie udana!
Do zobaczenia w Decathlon Zakopianka
Pozdrawiam
Renata
Niestety buty okazały się zdecydowanie za małe więc po jednym użyciu już możemy je spisać na straty pomimo wzięcia rozmiaru „o pół za duże” są niestety za małe. Trzeba brać buty o rozmiar, półtora większe.
Très à l'aise dedans, même en les portant toute la journée.
Kényelmes teremcipő, lányom szerint jól lehet benne ugrani :)
Muito bom
Ottime scarpe da ginnastica leggere. Comprate per mio figlio che anche d'estate indossa solo scarpe da ginnastica. Le utilizza da un mese per correre e giocare a calcio. Buon prodotto.
Ottimo prodotto per la pallavolo. Buona qualità e comodità
Ottime
Prodotto molto buono