Többször vásároltam már. Nagyo...
Többször vásároltam már. Nagyon jó
- Comfort
- Sneldrogend
- Anatomisch ontwerp
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Többször vásároltam már. Nagyon jó
Nagyon szeretem
A póló nem szellezők úgy, ahogy vártam, inkább hűvösebb időben jó viselet. A gyors száradásról sem tudok beszámolni, inkább palack érzetű.
Pohodlne aj na bezne nosenie pocas tepleho pocasia,za mna super a farba je pekna
Buena prenda y además, cómoda y fresca.
Volveria a comprar otra
Très bien.
1 tee-shirt sur 2 achetés avait un défaut dans le dos : tache beige : problème de teinture du fil je pense.
Pratico, veste bene e si adatta bene al corpo. Buon materiale. Lo consiglio.
Parfait