koszulka
wygodna, ładna. materiał przewiewny, choć jakością nie powala. Niestety po kilku praniach materiał się mechaci.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
wygodna, ładna. materiał przewiewny, choć jakością nie powala. Niestety po kilku praniach materiał się mechaci.
Polecam, koszulka miękka i przyjemna.
Bardzo polecam, koszulka miękka i przyjemna.
Très bien
Très bien
Idéal pour la randonnée, confortable et léger.
Look sympa.
muy buen producto excelente material y cumple muy bien su función
Bon maillot confortable
Confortable et semble solide, a voir dans le temps
material de calitate . recomand