Wygodne i ładne spodnie, nadaj...
Wygodne i ładne spodnie, nadają się ciut chłodniejsze letnie dni (nie upał bo materiał nie jest zbyt przewiewny).
- Bewegingsvrijheid
- Eenvoudig mee te nemen
- Anatomisch ontwerp
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Wygodne i ładne spodnie, nadają się ciut chłodniejsze letnie dni (nie upał bo materiał nie jest zbyt przewiewny).
Szuper, vékony, könnyen száradó anyag, könnyű benne mozogni.
Szuper, vékony, könnyen száradó anyag, könnyű benne mozogni.
Odlične
très bon produit, agréable à porter
Value for money
Muy cómoda para mi esposa!
Sehr bequem und gut zu kombinieren
Muy cómodo,ideal para trabajar fresquito
Pantalon très confortable, matière agréabe, coloris original.