jak dla mnie to dobre, wygodne...
jak dla mnie to dobre, wygodne spodnie. To moja trzecia para.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
jak dla mnie to dobre, wygodne spodnie. To moja trzecia para.
Nice
Muy buena compra, los uso para trabajar, y son muy prácticos y cómodos.
Rad
Az eddigi legkényelmesebb nadrágom. Őszi/tavaszi túrákra tökéletes. Szeretem a nagy zsebét, amibe belefér a telefon, és kényelmes a derékrésze is.
Strech and mobility. Quick drying
La teña es ligera y muy comoda
Muy cómoda
Używam jako codziennych spodni, wyglądają bardzo "cywilnie", przy totalnym braku krępowania ruchów I bardzo dużych kieszeniach.
wygodne, oddychające i szybko schnące, swoboda ruchu, pojemne kieszenie, pełen komfort. Polecam.